در حال حاضر خرید از سایت امکان پذیر نمی باشد. جهت خرید از طریق تماس تلفنی (45309-021) اقدام کنید
Daniel Adams
ورود/عضویت
Daniel Adams
ورود/عضویت
  قوانین و مقررات فروش   تماس با ما   آپلود استعلام
00 تومان

ماژول اینترنت و شبکه

ماژول فیبر نوری

ماژول اینترنت و شبکه سیسکو کار انتقال داده ها را انجام می دهد و قادر است سینگال های دیجیتال را به سیگنال های دیجیتال را به سیگنال نوری تبدیل نموده و همین دلیل مسیرانتقال اطلاعات و داده ها را افزایش دهد.

ماژول اینترنت و شبکه سیسکو SFP چیست؟

SFP مخفف فرم فاکتور قابل اتصال است که به عنوان mini-gbic (مبدل رابط گیگابیتی) نیز شناخته می شود. یک ماژول SFP به سادگی یک فرستنده و گیرنده ماژولار کوچک است که به یک پورت SFP در سوئیچ شبکه یا سرور متصل می شود.

ماژول SFP به دلیل اندازه کوچکش در اکثر برنامه ها و در فضاهای شبکه کوچک برای برقراری ارتباط سریع بین سوئیچ ها و اجزای مهم شبکه استفاده شود.

ماژول SFP در انواع مختلف بر اساس استانداردهای طبقه بندی مختلف عرضه می شود. با مس یا فیبر نوری کار می کند.

ماژول فیبر نوری سیسکو، تک حالته (single mode SFP) و ماژول SFP چند حالته (multimode SFP) وجود دارد که به کاربران امکان می دهد فرستنده و گیرنده مناسب را با توجه به محدوده نوری مورد نیاز شبکه انتخاب کنند.

ماژول فیبر نوری سیسکو

مشخصات فنی ماژول فیبر نوری سیسکو

رایج ترین گیرنده های نوری طول موج 850 نانومتر برای حداکثر 550 متر با فیبر نوری چند حالته و طول موج 1310 نانومتر برای حداکثر 20 کیلومتر با فیبر نوری تک حالته هستند. ماژول های SFP  مسی عمدتاً ماژول های 1000BASE-T و 1000BASE-TX SFP هستند که در شبکه های اترنت گیگابیتی در فاصله 100 متری استفاده می شوند.

 

 

نتیجه گیری مقاله : ماژول اینترنت و شبکه

در این مقاله تلاش کردیم شما کاربران گرامی را با مدل های پرفروش ماژول اینترنت و شبکه آشنا کنیم و توضیحات جزیی  در ارتباط با ماژول های پر فروش این برند اشاره کردیم .

شرکت سیسکوکالا وارد کننده محصولات سیسکو(تجهیزات شبکه) میباشد برای پشتیبانی و مشاوره با شماره 45309-021 تماس حاصل فرمائید.

Shipping

تحویل اکسپرس

Shipping

پرداخت در محل

Shipping

ضمانت اصل بودن کالا

500 Error Internal Server Error
Sorry About That! Return Back?